PHOTOS
26.02.2026
16:18:23
Република Српска - Министарство пољопривреде и шумарства
БАЊАЛУКА, 26. ФЕБРУАРА /СРНА/ - Представници предузећа "Шуме Српске" и надлежних министарства потписали су данас у Бањалуци протокол којим ће бити обезбијеђено огревно дрво за борачке организације и пензионере у Српској за 2026. годину, протокол су потписали министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Анђелка Кузмић, министар рада и борачко-инвалидске заштите Радан Остојић и директор "Шума Српске" Блашко Каурин.
PHOTOS
прије 7 сати
Русија - Санкт Петербург
Русија - Санкт Петербург
прије 8 сати
Република Српска - Ловачки савез
Република Српска - Ловачки савез
прије 8 сати
Република Српска - Модрича - Дан општине
Република Српска - Модрича - Дан општине
прије 8 сати
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
прије 8 сати
Република Српска - Русија - МУП
Република Српска - Русија - МУП
прије 9 сати
БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"
БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"