PHOTOS
22.05.2026
09:51:45
Република Српска - Бањалука - сјећање
БАЊАЛУКА, 22. МАЈА /СРНА/ - У Бањалуци је почело обиљежавање 34 године од смрти 12 бањалучких беба у тадашњем Клиничком центру, које су умрле због неразумијевања свјетских моћника који нису дозволили транспорт кисеоника.Код споменика 12 беба на Новом гробљу свештенство Епархије бањалучке служи парастос.
PHOTOS
прије 1 сат
Република Српска - Источно Сарајево - Универзитет
Република Српска - Источно Сарајево - Универзитет
прије 1 сат
Република Српска - Соколац - култура
Република Српска - Соколац - култура
прије 1 сат
Република Српска - Tребиње - ватрогасци
Република Српска - Tребиње - ватрогасци
прије 1 сат
БиХ - Бјелорусија - Гогановић, Лавшуко
БиХ - Бјелорусија - Гогановић, Лавшуко
прије 39 минута
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
прије 24 минута
Русија - Република Српска - Чујченко, Селак
Русија - Република Српска - Чујченко, Селак