Република Српска

01.05.2026

Time07:30:00

МИНИЋ ЧЕСТИТАО РАДНИЦИМА ПРВИ МАЈ

БАЊАЛУКА, 1. МАЈА /СРНА/ - Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић честитао је радницима у Српској 1. мај, Празник рада, и захвалио што свакодневно дају непроцјењив допринос у развој Републике.

БАЊАЛУКА, 1. МАЈА /СРНА/ - Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић честитао је радницима у Српској 1. мај, Празник рада, и захвалио што свакодневно дају непроцјењив допринос у развој Републике.



"Свим радницима у Републици Српској срећан Празник рада. Иза сваког напретка су рад, труд, одрицање и вјера у боље сутра", навео је Минић. Он је свим радницима пожелио да сваки 1. мај дочекују достојанствено.

Република Српска

Timeприје 1 сат

ПОЖАР У СЕЛУ СЛИВЉА, ВАТРА НЕ ПРИЈЕТИ ОБЈЕКТИМА

ПОЖАР У СЕЛУ СЛИВЉА, ВАТРА НЕ ПРИЈЕТИ ОБЈЕКТИМА

ГАЦКО, 28. ЈУНА /СРНА/ - Ватра је данас запријетила кућама села Сливља код Гацка, али је ситуација тренутно стабилна, рекао је Срни командир гатачких...

Timeприје 59 минута

ФОРМИРАТИ УДРУЖЕЊЕ МЉЕКАРА РАДИ ПОНОВНОГ ПОКРЕТАЊА ОТКУПА МЛИЈЕКА

ФОРМИРАТИ УДРУЖЕЊЕ МЉЕКАРА РАДИ ПОНОВНОГ ПОКРЕТАЊА ОТКУПА МЛИЈЕКА

ВИШЕГРАД, 28. ЈУНА /СРНА/ - У Вишеграду је данас договорено да произвођачи млијека формирају удружење да би били створени услови за поновно успоставља...

Timeприје 55 минута

КАРАН СУТРА О ОБИЉЕЖАВАЊУ 34 ГОДИНЕ ОД СТРАДАЊА СРБА У СРЕДЊЕМ ПОДРИЊУ И БИРЧУ

КАРАН СУТРА О ОБИЉЕЖАВАЊУ 34 ГОДИНЕ ОД СТРАДАЊА СРБА У СРЕДЊЕМ ПОДРИЊУ И БИРЧУ

БАЊАЛУКА, 28. ЈУНА /СРНА/ - Предсједник Републике Српске Синиша Каран одржаће сутра састанак са представницима институција и организација поводом обиљ...

Timeприје 52 минута

ВИШЕ ОД 2.000 БАЈКЕРА НА МЕЂУНАРОДНОМ МОTО-СКУПУ, ПРИСУСТВОВАО И МИНИЋ

ВИШЕ ОД 2.000 БАЈКЕРА НА МЕЂУНАРОДНОМ МОTО-СКУПУ, ПРИСУСТВОВАО И МИНИЋ

ШАМАЦ, 28. ЈУНА /СРНА/ - Тродневни мото-сусрети и прослава 30 година шамачког Мото-клуба "Викинг" окупили су у Шамцу око 2.000 бајкера из више од 160...

Timeприје 47 минута

СЕЛАК: ЗАШТО НЕМА СРБА НА НАЈВИШИМ ФУНКЦИЈАМА У ФБиХ?

СЕЛАК: ЗАШТО НЕМА СРБА НА НАЈВИШИМ ФУНКЦИЈАМА У ФБиХ?

БАЊАЛУКА, 28. ЈУНА /СРНА/ - Министар правде Републике Српске Горан Селак упозорио је да у ФБиХ нема Срба на највишим фунцкијама, док су у Српској заст...

Timeприје 4 минута

ХАПШЕЊЕ У УГЉЕВИКУ ЗБОГ НАНОШЕЊА ТЈЕЛЕСНИХ ПОВРЕДА

ХАПШЕЊЕ У УГЉЕВИКУ ЗБОГ НАНОШЕЊА ТЈЕЛЕСНИХ ПОВРЕДА

БИЈЕЉИНА, 28. ЈУНА /СРНА/ - Лице В. О. из Бијељине ухапшено је у Угљевику због сумње да је једном лицу нанијело повреде.

Погледај све

Copyright © 2023 Novinska agencija Republike Srpske - Srna. Sva prava zadržana. Sadržaj ovih stranica se ne smije prenositi bez dozvole i bez navođenja izvora.