ФОТОГРАФИЈЕ
08.02.2023
15:04:19
Добој - Медицинска школа
ДОБОЈ, 8. ФЕБРУАРА /СРНА/ - Медицинска школа у Добоју планира да упише једно одјељење гинеколошко-акушерских техничара за којима постоји потреба на тржишту рада.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 3 сата
Република Српска - Вишеград - култура
Република Српска - Вишеград - култура
прије 3 сата
Република Српска - Шипово - манифестација
Република Српска - Шипово - манифестација
прије 3 сата
Република Српска - Шамац - општина
Република Српска - Шамац - општина
прије 4 сата
Република Српска - Зворник - друштво
Република Српска - Зворник - друштво
прије 5 сати
Република Српска - Трново - Петровданске свечаности
Република Српска - Трново - Петровданске свечаности
прије 5 сати
Република Српска - Источно Сарајево - Универзитет
Република Српска - Источно Сарајево - Универзитет