ФОТОГРАФИЈЕ
03.06.2026
15:31:01
Република Српска - Министарство енергетике
БАЊАЛУКА, 3. ЈУНА /СРНА/ - Састанак посвећен координацији и усклађивању активности надлежних институција и учесника у пројекту изградње магистралног гасовода Шепак-Бањалука-Нови Град данас је одржан у Министарству енергетике и рударства Републике Српске с циљем обезбјеђења што ефикасније реализације предстојећих активности.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 1 сат
Русија - Санкт Петербург
Русија - Санкт Петербург
прије 56 минута
Република Српска - Ловачки савез
Република Српска - Ловачки савез
прије 40 минута
Република Српска - Модрича - Дан општине
Република Српска - Модрича - Дан општине
прије 16 минута
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
прије 11 минута
Република Српска - Русија - МУП
Република Српска - Русија - МУП
прије 35 минута
БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"
БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"