ВИДЕО ЗАПИСИ
25.03.2026
13:32:24
Република Српска - МУП - даривање крви - Јуришић - изјава
БАЊАЛУКА, 25. МАРТА /СРНА/ - Директор Завода за трансфузијску медицину Страхиња Јуришић прецизирао је да је у претходној години прикупљено више од 43.000 доза крви, од чега је обезбијеђено преко 90.000 компоненти, које су искориштене за потребе лијечења пацијената.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 7 минута
прије 10 минута
прије 12 минута
прије 14 минута
прије 18 минута