ВИДЕО ЗАПИСИ
09.04.2026
15:58:35
Република Српска - Источно Сарајево - Болница "Србија" - кадрови
ИСТОЧНО САРАЈЕВО, 9. АПРИЛА /СРНА/ – Градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић и директор Болнице "Србија" Небојша Шешлија отворили су данас Парк великана српског здравства у кругу ове болнице, у чију изградњу је уложено око 734.000 КМ.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 19 минута
прије 17 минута
прије 15 минута
прије 14 минута
прије 6 сати