ВИДЕО ЗАПИСИ
09.04.2026
16:13:35
Република Српска - Источно Сарајево - Болница "Србија" - Шешлија - изјава
ИСТОЧНО САРАЈЕВО, 9. АПРИЛА /СРНА/ - Директор Болнице "Србија" у Источном Сарајеву Небојша Шешлија изјавио је да је поражавајуће да више од 30 година од завршетка рата српски медицински кадар из Сарајева долази у Источно Сарајево јер не могу да трпе национални терор који су доживјели тамо, исто као и 1992. године.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 19 минута
прије 17 минута
прије 15 минута
прије 14 минута
прије 6 сати