ВИДЕО ЗАПИСИ
09.04.2026
17:43:49
Република Српска - Бањалука - инфраструктура - Додик - изјава
БАЊАЛУКА, 9. АПРИЛА /СРНА/ - Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је данас да је било неопходно отворити мост у бањалучком насељу Чесма како би били унапријеђени услови живота грађана, те истакао да је Република Српска стабилна, мирна, економски просперитетна и да размишља о својој будућности.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 49 минута
прије 51 минут
прије 53 минута
прије 54 минута
прије 8 сати