ВИДЕО ЗАПИСИ
17.04.2026
15:38:17
Република Српска - гасификација - потпис уговора - кадрови
БАЊАЛУКА, 17. АПРИЛА /СРНА/ - Уговор - оквирни споразум о пројектовању и изградњи магистралног гасовода Шепак - Нови Град потписан је данас у Бањалуци. Уговор су потписали директор предузећа "Сарајево-гас" из Источног Сарајева Недељко Елек и "Конвар" из Београда Милош Петровић, у присуству премијера Републике Српске Саве Минића и министра енергетике и рударства Петра Ђокића.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 18 сати