ВИДЕО ЗАПИСИ
21.04.2026
13:54:03
Србија – 50. Мађународни сајам грађевинарства - Марић - изјава
БЕОГРАД, 21. АПРИЛА /СРНА/ - Први пут на Међународном сајму грађевинарства у Београду ове године је и компанија „Бемекс“ д.о.о Бањалука, која се бави продајом и изнајмљивањем грађевинске опреме а директор Александар Марић очекује да ће током сајма проширити сарадњу са новим клијентима и партнерима.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 36 минута
прије 39 минута
прије 40 минута
прије 44 минута
прије 46 минута