ВИДЕО ЗАПИСИ
23.04.2026
12:49:01
Република Српска - САД - Додик - изјава
БАЊАЛУКА, 23. АПРИЛА /СРНА/ - Предсједник СНСД-а Милорад Додик изјавио је да се радовао одласку у САД, гдје би на универзитету у Чикагу требало да добије признање, те да је навјероватно да су представници Бошњака тражили да им се због тога дозволи протест испред те установе.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 1 сат
прије 1 сат
прије 14 сати
прије 14 сати
прије 14 сати