ВИДЕО ЗАПИСИ
23.04.2026
15:40:51
Република Српска - Источно Сарајево - "Сарајево-гас"
ИСТОЧНО САРАЈЕВО, 23. АПРИЛА /СРНА/ - Директор компаније "Сарајево- гас" Источно Сарајево Недељко Елек оцијенио је да према овој одлуци ми немамо право да наплатимо своју услугу по цијени по којој ми желимо, него по цијени по којој нам каже неко ко користи наше услуге. То је нонсенс у праву, то се никад до сада није десило.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 11 сати
прије 18 сати