ВИДЕО ЗАПИСИ
03.05.2026
13:11:05
Република Српска - "Добровољачка улица" - култура сјећања - Остојић - изјава
САРАЈЕВО, 3. МАЈА /СРНА/ - Министар рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске Радан Остојић изјавио је да је данас лакше било отићи у Техеран него у Сарајеву одати пошту убијеним припадницима ЈНА у Добровољачкој улици јер је Србе који су стигли морао да обезбјеђује велики број полиције.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 1 сат
прије 1 сат
прије 2 сата
прије 2 сата
прије 9 сати