ВИДЕО ЗАПИСИ
22.05.2026
12:38:27
Република Српска - Бањалука - сјећање - На спомен-обиљежју "Живот" - кадрови
БАЊАЛУКА, 22. МАЈА /СРНА/ - На спомен-обиљежје "Живот" у центру Бањалуке данас су положени вијенци и цвијеће поводом обиљежавања 34 године од смрти 12 бањалучких беба у тадашњем Клиничком центру које су умрле због неразумијевања свјетских моћника који нису дозволили транспорт кисеоника.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 8 сати
прије 8 сати
прије 8 сати
прије 10 сати