ВИДЕО ЗАПИСИ
23.05.2026
15:33:24
Република Српска - Требиње - симпозијум "Ендокринологија и дијабетологија у пракси" - Шеранић - изјава
ТРЕБИЊЕ, 23. МАЈА /СРНА/ - Министар здравља и социјалне заштите Републике Српске Ален Шеранић истакао је значај Међународног симпозијума "Ендокринологија и дијабетологија у пракси", који се одржава у Требињу, јер обрађује различите теме из ове области међу којима су и оне које се тичу стицања потомства.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 6 сати
прије 6 сати
прије 6 сати
прије 8 сати